Ruszyło głosowanie w Małopolskim Budżecie Obywatelskim - szansa na 250 tys. zł na Piłkarski rozwój talentów w Powiecie Myślenickim!

Od 15 maja do 14 czerwca potrwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego - Orzeł Myślenice znów liczy na wsparcie naszej społeczności - dzięki Waszej pomocy, Waszym głosom - możemy wspólnie z Karpatami Siepraw oraz innymi klubami pozyskać nawet ponad 250 tysięcy złotych na wsparcie szkolenia młodzieży w naszm klubie!

Tym razem nasze projekty zostały zakwalifikowane do głosowania w dwóch kategoriach: 

  • Zadanie ogólnowojewódzkie: OGW29 Małopolska Piłkarska - 700 000 zł
  • Zadanie regionalne: MZA18 Orzeł i Karpaty - Piłkarski rozwój talentów w Powiecie Myślenickim - 100 000 zł

ORZEŁ i KARPATY - Piłkarski rozwój talentów w Powiecie Myślenickim (kod projektu: MZA 18) - to kolejna próba naszego autorskiego zadania, dzięki któremu przed kilkoma laty pozyskaliśmy środki na zapewnienie wysokiej jakości szkolenia dla dzieci i młodzieży w Orle Myślenice i Karpatach Siepraw. Zorganizowaliśmy wówczas dwa turnieje na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i zakupiliśmy sprzęt sportowy za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tym razem możemy pozyskać 100 tysięcy złotych na zakup sprzętu piłkarskiego, zakup strojów i dresów treningowych, organizację treningów i też zapewnienie częściowego wynagrodzenia dla trenerów prowadzących szkolenie młodzieży.

MAŁOPOLSKA PIŁKARSKA (kod projektu: OGW 29) jest zadaniem ogólnowojewódzkim, w którym występuje grupa klubów piłkarskich z różnych części Małopolski: AP Wisła Czarny Dunajec, Błękitni Modlnica, KS Zakopane, Orbita Bukowno oraz Orzeł Myślenice z Karpatami Siepraw. Nasz projekt ma na celu rozwój piłki nożnej dziecięcej i młodzieżowej, dając szanse młodym zawodnikom na rozwijanie swojej pasji sportowej. Tutaj cała pula środków to 700 000 zł, a ponad 150 000 zł z tych środków w przypadku wygranej naszego projektu, trafi właśnie na realizację projektu w Orłe Myślenice.

Jak zagłosować?

Wejdź na www.bo.malopolska.pl, kliknij w głosowanie u góry strony, wypełnij swoje dane, zaznacz oświadczenia, a następnie wybierz zadania: 

  • Zadanie ogólnowojewódzkie: OGW29 Piłkarska Małopolska
  • Zadanie regionalne: MZA18 Orzeł i Karpaty - Piłkarski rozwój talentów w Powiecie Myślenickim

projekty_bo

Po czym potwierdź projekty otrzymanym kodem sms. Głosować może każdy mieszkaniec Małopolski, który ukończył 16 lat!

Głosować można też poprzez kartę papierową - karty można pobrać w klubie oraz w poniższym linku - prosimy o dostarczenie do klubu lub Przedmieścia wypełnionych kart do 14 czerwca!

KARTA DO GŁOSOWANIA DO POBRANIA

Budzet Malopolski Plakat BO