U15: Remis trampkarzy z AS Progres, wygrana była blisko!

Zawodnicy Orła Myślenice odrobili straty i zremisowali 1:1 z faworyzowaną drużyną Akademii Sportu Progres Nowa Huta w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Gola na wagę remisu zdobył Kacper Kozubek po podaniu Michała Mirochny, a w końcówce Orłowcy mieli jeszcze stuprocentową okazję, która mogła dać niespodziewane zwycięstwo.

Pierwsza połowa spotkania choć była wyrównana, to groźniejsze sytuacje stworzyli zawodnicy z Krakowa. Do przerwy utrzymał się jednak bezbramkowy remis. W drugiej połowie podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego, którzy notabene grali bez swojego najlepszego snajpera Antoniego Matejczyka zaatakowali nieco śmielej.

Bramkę jako pierwsi zdobyli jednak rywale, którzy najpierw postraszyli strzałem w poprzeczkę, a następnie po strzale w słupek piłka niefortunnie odbiła się od interweniującego golkipera Orła i wpadła do bramki. Myśleniczanie nie poddali się po straconym golu i doprowadzili do remisu. Michał Mirochna zagrał do Kacpra Kozubka, który "złamał" akcję do środka i technicznym strzałem trafił do siatki.

W końcówce jeszcze Orłowcy mogli zdobyć zwycięską bramkę. Kacper Kozubek świetnie zagrał wzdłuż linii, a strzał niemal do pustej bramki Kamila Depty w ostatniej chwili zablokowali gracze Akademii Sportu Progres. Orłowcy zainkasowali więc ważny przedświąteczny punkt w rywalizacji z faworyzowanym rywalem.

Orzeł Myślenice - AS Progres Kraków 1:1 (0:0)
Kozubek

ORZEŁ: Baran - Jamrozik, Majka, Wójtowicz, Ostrowski - Mirochna, Galas, Jachymczak - Druzgała, Depta, Kozubek oraz Dudek, Syrek, Gościniak, Brewczyński, Moskal, Białoń, Opryszek