U15: Prowadzenie 2:0 w Modlniczce, ale pierwsza porażka w MLT!

Miesiąc temu nasi trampkarze debiutowali w Małopolskiej Lidze Trampkarzy i dopiero w szóstej kolejce sezonu znaleźli pogromcę. Dotychczas podopieczni trenera Marka Łacnego jako beniaminek uchodzili wręcz za rewelację rozgrywek, notując trzy zwycięstwa i dwa remisy. W Modlniczce po kwadransie nic nie zwiastowało, że ta passa zostanie przerwana, bo Orłowcy prowadzili 2:0... Niestety rywale nie tyle, że wrócili do tego meczu, ale wbili myśleniczanom aż sześć goli, wygrywając ostatecznie 6:3.

W czwartej minucie wynik otworzył Maksymilian Szklarz. Później na 2:0 podwyższył po zespołowej akcji Kacper Dudzik i gracze Orła Myślenice cieszyli się z dwubramkowej przewagi. Niestety w dalszym fragmencie gry nieco obniżyli loty i zagrali poniżej swoich oczekiwań, ale też umiejętności. Trzeciego gola dla Orła zdobył Szymon Płoszaj, a mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla Sportowca Modlniczka. Teraz przed Orłowcami trudne wyzwanie, bowiem zmierzą się z Unią Oświęcim - liderem drugiej grupy szczebla wojewódzkiego, który dotychczas wygrał wszystkie ligowe spotkania.

Sportowiec Modlniczka - Orzeł Myślenice 6:3
Szklarz, Dudzik, Płoszaj

ORZEŁ: Nalepa (Burkat) - Pluszczyk, Hudaszej, Szydłowski, Cygan, Dudzik, Kubiczek, Żądło, Hosaja, Płoszaj, Szklarz oraz Bajer, Horabik, Madej, Paszcz, Płaczkowiec, Rokosz