Bezbramkowo, ale nie bez emocji w Śledziejowicach

Orzeł Myślenice w wyjazdowym meczu ze Śledziejowicami stworzył wiele sytuacji podbramkowych, ale zawiodła tym razem skuteczność. Po ostrej strzelaninie w pucharowej potyczce z Karpatami Siepraw, kibice tym razem nie obejrzeli żadnej bramki, ale trzeba przyznać, że mecz trzymał w napięciu do ostatniej akcji, kiedy to John Echeznona Ezeh trafił z bliska w poprzeczkę...

Już drugiej minucie mocno strzelał Artur Mistarz, a bramkarz końcówkami palców obronił uderzenie zmierzające tuż przy słupku bramki Śledziejowic. Później świetne okazje mieli jeszcze John Echezona Ezeh i Mateusz Suder, ale pudłowali z bliska. Dwa razy świetnie prostopadle do Damiana Wsoła zagrywał Chizzy, jednak obydwa strzały zawodnika Orła minęły bramkę. Najbliższej w pierwszej połowie było po strzale Artura Mistarza, który przymierzył tym razem technicznie z szesnastu metrów, a piłka ostemplowała słupek.

Nie sposób jednak nie wspomnieć o szansach Śledziejowic, może z gry nie do końca przedostawali się w pole karne, natomiast spore zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry. Michał Pająk znakomicie interweniował, gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i rykoszecie piłka zmierzała w światło bramki, a także na początku drugiej odsłony, gdy w podobnych okolicznościach uratował Orła przed stratą bramki.

Po przerwie podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego przez dłuższy czas przysłowiowo bili głową w mur, nie zdołali zagrozić bramce gospodarzy, a znów świetną okazję miał Mateusz Suder jednak posłał piłkę nad bramką. Raz też aktywny w tym meczu Artur Mistarz otrzymał świetne podanie od Johna Echezony, jednak niepotrzebnie pospieszył się ze strzałem, a mógł futbolówkę zostawić Krzysztofowi Górce, który znajdował się w lepszej pozycji strzeleckiej. Tylko w doliczonym czasie Orzeł zagroził jeszcze dwa razy, a w jednej z sytuacji po kornerze z trzech metrów w poprzeczkę trafił Chizzy, natomiast dobitka Kyryla Kyrylova nie sprawiła większych kłopotów bramkarzowi Śledziejowic.

LKS Śledziejowice - Orzeł Myślenice 0:0

ORZEŁ: Pająk - Biela (61 E.Bałucki), Pnievskyy, Kyrylov - Depta (61 Topa), Górka (82 G.Bałucki), Gromala, Wsół (82 Olesek) - A.Mistarz (70 Bargieł), Echezona