U15: Osiem goli trampkarzy w meczu z Gdovią

Podopieczni trenera Marka Pajki odnieśli efektowne zwycięstwo z Gdovią Gdów. Trampkarze Orła Myślenice wygrali 8:0 (5:0), a do siatki trafiali Jakub Pitak (czterokrotnie), Jakub Fąfara (hat-trick) oraz Grzegorz Chlipała.

Orłowcy dobrze rozpoczęli to spotkanie i przewagę udokumentowali szybko zdobytą bramką, gdy po zespołowej akcji z pierwszej piłki trafił Jakub Pitak. Za chwilę ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie zamykając dośrodkowanie z kornera celną główką, a na 3:0 strzelił z rzutu karnego po faulu na Bartoszu Juszczaku.

Jeszcze przed przerwą Bartosz Juszczak wywalczył kolejny rzut karny, a tym razem gola pewnym strzałem zdobył Jakub Fąfara, który przed przerwą dołożył jeszcze jedną bramkę, trafiająć do siatki mocnym strzałem z ostrego kąta. Wejście w drugą połowę było równie dynamiczne, bo po kilku minutach najpierw asystę Jana Banowskiego spożytkował w sytuacji sam na sam Grzegorz Chlipała, a następnie swój dorobek bramkowy powiększyli Jakub Pitak i Jakub Fąfara.

Orłowcy mieli jeszcze kilka okazji, bo bramki mogli zdobyć Jan Banowski, Bartosz Juszczak, czy Szymon Górka-Khafaga. Zabrakło im jednak zimnej krwi i skuteczności pod bramką Gdovi. Kolejny mecz podopieczni trenera Marka Pajki zagrają w najbliższy weekend z ostatnią w tabeli drużyną Zielonych Niegowić.

Orzeł Myślenice - Gdovia Gdów 8:0 (5:0)
Pitak 4, Fąfara 3, Chlipała

ORZEŁ: Rutka - J.Górka, Stankiewicz, Lech, Nowak - Zięba, Chlipała, Pitak, Fąfara, Górka-Khafaga - Juszczak oraz Banowski, Kania, Sroka