U15: Orzeł strzelił aż piętnaście goli Zielonym Niegowić

To było jednostronne widowisko, trampkarze Orła Myślenice pokonali osłabionych rywali aż 15:0 (7:0) w meczu 5. kolejki I ligi okręgowej. Zieloni Niegowić przystąpili do tego spotkania w dziesięcioosobowym składzie, a grę w przewadze wykorzystali podopieczni trenera Marka Pajki, przeważając przez całe spotkanie.

Ozdobą meczu był z pewnością gol Jakuba Fąfary, który z siedmiu metrów przewrotką trafił do siatki. Kapitan Orła zdobył w tym meczu w sumie aż pięć goli. Czterokrotnie do siatki trafiał Jakub Pitak, a dwa gole zdobył Adrian Ciślik (rocznik 2007). Autorami pozostałych trafień byli Bartosz Juszczak, Szymon Górka-Khafaga, Krystian Żak oraz Grzegorz Chlipała.

Trampkarze Orła Myślenice mają teraz przed sobą intensywny czas, bowiem już w środę zmierzą się z Szkołą Futoblu Staniątki, w niedzielę ich rywalem będzie Puszcza Niepołomice, a za tydzień w środę grają kolejny mecz ligowy - tym razem z Dalinem Myślenice.

Orzeł Myślenice - Zieloni Niegowić 15:0 (7:0)
Fąfara 5, Pitak 4, Ciślik 2, Juszczak, Górka-Khafaga, Żak, Chlipała

ORZEŁ: Rutka - K.Cyrek, Nowak, Lech, Stankiewicz - Żak, Chlipała, Pitak - Fąfara, Ciślik, Juszczak oraz P.Cyrek, Banowski, Zięba, J.Górka, Sz.Górka-Khafaga, Przęczek