U15: Orzeł nie dał szans Dalinowi w derbach!

Podopieczni trenera Michała Lecha pewnie wygrali wyjazdowe derby Myślenic, pokonując Dalin Myślenice 5:0 (3:0). Kunsztem strzeleckim w tym spotkaniu wykazał się Jakub Pitak, który bramkarza Dalinu pokonywał aż czterokrotnie. Wcześniej wynik otworzył Wiktor Orzechowski.

Mecz był bardzo jednostronny i choć Orłowcy grali w tym meczu bez podstawowych zawodników jak Bartłomiej Gromala, Grzegorz Kowal, Jakub Fąfara, Wojciech Lech, czy też Jakub Karpierz, to nie pozwolili rywalom na rozwinięcie skrzydeł i przeważali przez całe spotkanie.

Wynik otworzył Wiktor Orzechowski, a jeszcze przed przerwą dwa razy na listę strzelców wpisał się Jakub Pitak. Snajper Orła skutecznością błysnął też po przerwie i dorzucając dwa gole ustalił wynik na 5:0. Dalin na przestrzeni całego spotkania nie był w stanie ani raz zagrozić bramce strzeżonej przez Bartłomieja Kuchnię oraz Pawła Cyrka w drugiej połowie.

Dalin Myślenice - Orzeł Myślenice 0:5 (0:3)
Wiktor Orzechowski, Jakub Pitak 4

ORZEŁ: Kuchnia - Szlachetka, Górka, Łabędzki, Sroka - Szczurek, Kiebuła, Orzechowski, Braś, Stankiewicz - Pitak oraz P.Cyrek, Ulman i Motyka