U15: Mecz o sześć punktów dla Karola, trampkarze przed ważnym zadaniem!

Orzeł Myślenice przegrał 1:2 (0:0) z Karolem Wadowice w Małopolskiej Lidze Trampkarzy, a mecz był z cyklu tych o sześć punków, gdyż obie drużyny sąsiadują w ligowej tabeli. Wedle obecnych przepisów aż połowa drużyn z MLT spada do niższej klasy rozgrywkowej, stąd podopieczni trenera Michała Lecha w końcówce sezonu stają przed ważnym sprawdzianem, mając na rozkładzie mecze z wymagającymi rywalami.

Spotkanie z Karolem Wadowice miało swoje zróżnicowane fazy, Orzeł Myślenice próbował atakować, ale w pierwszej połowie to rywale mieli groźniejsze sytuacje. Dwukrotnie świetnie interweniował w bramce Kacper Kozaczyk. Ze strony Orła najbliżej byli Jakub Moskal, czy Michał Mirochna, którzy strzelali niecelnie oraz Tomasz Tokarz, którego strzał obronił bramkarz Karola.

Do przerwy bramek nie oglądano, a worek rozwiązał się po przerwie. Najpierw rywale wyszli na prowadzenie, ale na krótko, bo Jakub Moskal wykorzystał sprytne dogranie Michała Mirochny z rożnego i po koźle huknął z woleja w długi róg. W końcówce rywale zdobyli jednak zwycięskiego gola, gdy piłka po centrostrzale jednego ze skrzydłowych przelobowała Kacpra Kozaczyka.

Orzeł Myślenice - Karol Wadowice 1:2 (0:0)
Moskal 49

ORZEŁ: Kozaczyk - Skoczylas, Opryszek, Dziadkowiec, Łabędzki - Braś, Szczurek, Moskal, Mirochna, Leśniak - Tokarz oraz Szafrański, Lenart, Salawa, Szlachetka, Wójcik, Gromala