U15: Mecz na styku z Piaskami i lekcja futbolu od lidera

Trampkarze ulegli na własnym boisku rówieśnikom z Orła Piaski Wielkie 2:3 (2:1) w środku tygodnia, a następnie w weekend musieli uznać wyższość rozpędzonej drużyny Kabla Kraków.

W meczu z Orłem Piaski Wielkie jako pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni, ale podopieczni trenera Marka Łacnego jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli bramkami Kamila Talagi i Jana Tylka. Po Przerwie jednak najpierw gol samobójczy, a później decydujący cios dał wygraną drużynie z Piasków Wielkich. Orłowcy zaciekle walczyli o odrobienie strat, ale zabrakło skuteczności. Najlepszą okazję przy stanie 2:1 miał Józef Madej, ale choć minął już bramkarza to nie zdołał skierować piłki do siatki.

Orzeł Myślenice - Orzeł Piaski Wielkie 2:3 (2:1)
Talaga, Tylek

Orzeł: Woś - Pluszczyk, Lenart, M.Tajs, Wawrzusiak, Sikora, Zając, Tylek, Madej, Talaga, Mieszczanek oraz Dąbrowski, Płachta, Krzysztofiak, Łakomy, Borczak, Pitala, Suder, Modes, A.Tajs

Mniej powodów do radości podopieczni trenera Marka Łacnego mieli w starciu z Kablem Kraków. Choć mecz momentami miał wyrównane oblicze, to końcówka zdecydowanie należała do rywali. Orłowcy złapali kontakt po przepięknej bramce z rzutu wolnego w wykonaniu Bartłomieja Pluszczyka, jednak gol zdobyty przez kapitana Orła był ostatecznie jedynym trafieniem na jakie tego dnia było stać Myśleniczan.

Orzeł Myślenice - Kabel Kraków 1:5 (0:1)
Pluszczyk

Orzeł: Dąbrowski - Pluszczyk, Górecki, Tajs, Wawrzusiak, Sikora, Zając, Madej, Talaga, Mieszczanek, Tylek oraz Malina, Krzysztofiak, Wojtyca, Lenart, Modes, Pitala, M.Tajs, Borczak, Łakomy