U15: Hutnik wziął rewanż na Suchych Stawach

W sobotę Orłowcy pokonali Hutnik na własnym obiekcie w meczu Małopolskiej Ligi Trampkarzy, ale wczoraj w rewanżu na Suchych Stawach w Nowej Hucie ulegli gospodarzom 1:3. Tak samo jak w meczu domowym, tak na wyjeździe o końcowym rezultacie zadecydowała pierwsza połowa.

Podopieczni trenera Michała Lecha już do przerwy przegrywali 2:0 i choć w drugiej połowie bramkę zdobył Jakub Pitak, to Hutnicy nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa i wygrali ostatecznie 3:1. Orłowcy jednak nie składają broni i na pewno do ostatniej kolejki będą walczyć o utrzymanie na wojewódzkim szczeblu rozgrywek.

Hutnik Nowa Huta - Orzeł Myślenice 3:1 (2:0)
Pitak

ORZEŁ: Kuchnia, Stankiewicz, Łabędzki, Górka - Sroka, Braś, Kowal, Gromala, Szczurek, Kiebuła - Pitak oraz Karpierz, Orzechowski, Szlachetka