Pierwsza porażka Cekawki w sezonie, 1-0 dla Grodziska!

W bardzo odmłodzonym składzie udali się do Raciechowic zawodnicy rezerw Orła Myślenice, a dodatkowo o tej samej porze swój mecz rozgrywała pierwsza drużyna naszego klubu z Tempem Rzeszotary. Cekawka po trzech wygranych z rzędu w lidze znalazła niestety pogromcę, gdyż miejscowe Grodzisko wygrało sobotnie starcie 1:0 (0:0).

Z różnych przyczyn do Raciechowic nie mogło pojechać kilku kluczowych dla Cekawki zawodników - jak chociażby bramkarz Arkadiusz Majda, obrońcy Jarosław Gracz i Robert Płatek, środkowi pomocnicy Wojciech Żądło i Piotr Sraga, skrzydłowy Kamil Marzec, czy najlepszy strzelec Marek Pajka. Bez nich Orłowcy uzupełnieni kilkoma juniorami tanio skóry nie sprzedali, ale niestety nie udało się zdobyć chociażby wyrównującej bramki w odpowiedzi na trafienie graczy Grodziska. Kolejny mecz Orzeł zagra w najbliższą sobotę w roli gospodarza na stadionie Górek Myślenice przy ulicy Solidarności 6 o godzinie 16:00 z Wichrem Stróża.

Grodzisko Raciechowice - Orzeł II Myślenice 1:0 (0:0)

ORZEŁ: Baran - Jamrozik (46 Wygona), Trzciński, A.Sroka, Sopiak (46 Zlezarczyk) - Pilch (46 Nawieśniak), Mróz, Depta, Lesiński, Jamróz - Kański