U15: Hubert Gołąb rozstrzelał Rabę Dobczyce, efektowna wygrana trampkarzy!

Trampkarze Orła Myślenice koncertowo zagrali w starciu z wiceliderem Krakowskiej Ligi Okręgowej C1 i wygrali 5:2 (2:0), choć na dziesięć minut przed końcem prowadzili zdecydowanie pięcioma bramkami. Prym w tym meczu wiódł Hubert Gołąb, który do siatki trafił aż czterokrotnie, a autorem piątego gola był Wiktor Biela, strzelając bramkę efektowną podcinką.

Podopieczni trenera Marka Łacnego szybko narzucili swoje warunki w niedzielnym meczu, a już w 4. minucie Hubert Gołąb dobił z bliska strzał jednego z zawodników Orła i było 1:0. Jeszcze przed przerwą rozgrywający Orła po indywidualnej akcji trafił na 2:0, natomiast tuż po przerwie spożytkował asystę Kacpra Dudzika i skompletował hat-tricka.

Na 4:0 strzelił Wiktor Biela, którego potwierdzeniem dobrej formy w ostatnich tygodniach jest też bardzo udany debiut w juniorach młodszych. Pomocnik Orła przytomnie przerzucił piłkę nad bramkarzem Raby, trafiając pewnie do siatki. Później na 5:0 strzelił Hubert Gołąb, a do końca spotkania pozostawało jeszcze dwadzieścia minut. W końcówce jednak rywale z Dobczyc strzelili najpierw bramkę honorową, a później już niemal w ostatniej akcji meczu ustalili wynik na 5:2 dla Orła.

Myśleniczanie w rundzie jesiennej zagrają jeszcze jedno spotkanie, mierząc się na wyjeździe z Orłem Piaski Wielkie. Podopieczni trenera Łacnego wciąż mają szanse na wicemistrzostwo Ligi Okręgowej, do tego potrzebna jest nie tylko wygrana w Piaskach Wielkich, ale też straty punktów Raby z Dalinem i Futbolicy z Wisłą Kraków.

Orzeł Myślenice - Raba Dobczyce 5:2 (2:0)
Gołąb 4, 12, 41, 61, Biela 55

ORZEŁ: Matoga - Kiebzak, Hudaszek, Bruzda - Dudzik, Gołąb, Biela, Mitana, Nowacki - Szklarz, Brózda oraz Nalepa, Cygan, Gracz, Horabik, Kęsek, Majda, Płoszaj