U15: Górnik trafia w końcówce, jeden gol rozstrzygnął mecz trampkarzy

Orzeł Myślenice uległ na wyjeździe Górnikowi Wieliczka 0:1 (0:0), a jedyny gol tej rywalizacji padł na pięć minut przed końcem spotkania. Podopieczni trenera Marka Łacnego mieli swoje okazje, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, jednak w kilku sytuacjach zabrakło skuteczności pod bramką rywali. Tym bardziej szkoda, że wygrana zapewniłaby bardziej komfortową sytuację Orłowcom na drugą część rundy jesiennej.

Tę drużynę stać jednak na zdecydowanie lepsze rezultaty i wierzymy, że efekty zobaczymy niebawem!

Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice 1:0 (0:0)

ORZEŁ: Dąbrowski - Górecki, Talaga, Pluszczyk - A.Tajs, Wojtyca, Madej, Mieszczanek - Sikora, Wawrzusiak, Zając oraz Malina, K.Lenart, Modes, A.Lenart, Tylek, Pitala, M.Tajs, Łakomy, Krzysztofiak

Remisowo zakończyło się natomiast starcie drugiej drużyny w myślenickiej 1 lidze okręgowej. Podopieczni trenera Jakuba Stasiaka zremisowali z Gościbią Sułkowice po wyrównanym meczu. Gola w drugiej połowie na wagę jednego punktu strzelił Józef Madej.

Orzeł Myślenice - Gościbia Sułkowice 1:1 (0:1)
Madej

ORZEŁ: Kołodziejczyk - Borczak, Kęsek, Pluszczyk, Górecki, Madej, M.Tajs, Krzysztofiak, Sikora, Wawrzusiak, Tylek oraz Malina, Łakomy, Miękus, Suder, Boryczko, Orzechowski, Starowicz, Leśniak, Świerczyński