U14: Orłowcy wciąż niepokonani w Halowych Mistrzostwach Krakowa

Kolejne trzy spotkania rozegrali podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego w Halowych Mistrzostwach Krakowa mierząc się z drużynami Sokoła Kocmyrzów, Górnika Wieliczka oraz Dalinu Myślenice. Orłowcy zdobyli w tych trzech spotkaniach siedem punktów i chociaż to był niezły występ, to pozostaje niedosyt po derbowym remisie. 

Do końca rundy zasadniczej graczom Orła pozostały już tylko dwa mecze, a póki co w siedmiu spotkaniach zanotowali cztery zwycięstwa i trzy remisy. W pierwszym spotkaniu z Sokołem Kocmyrzów Orzeł wygrał gładko 3:0 po golach Antka Matejczyka, Michała Mirochny oraz Kamila Topy, później rozegrali solidny mecz z Górnikiem Wieliczka wygrywając 4:1, a tu łupem bramkowym podzielili się Antoni Matejczyk, Eryk Druzgała oraz Wiktor Syrek. Niestety w tym meczu oraz pojedynku z Dalinem zagrać nie mógł jeden z motorów napędowych ekipy Kamil Topa, który nabawił się urazu mięśniowego. 

We wspomnianym meczu derbowym Orzeł nieco obniżył loty i zagrał słabiej niż we wcześniejszych spotkaniach. Stuprocentową okazję miał Antoni Matejczyk, aby wyprowadzić Orła na prowadzenie, ale jej nie wykorzystał i ta się zemściła. Na dwie minuty przed końcem to rywale wyszli na prowadzenie. Kiedy wydawało się, że podopieczni trenera Kamila Ostrowskiego odniosą pierwszą porażkę, w ostatnich sekundach spotkania z rzutu wolnego do siatki trafił Antoni Matejczyk, ustalając wynik spotkania na 1:1.

ORZEŁ: Baran - Wójtowicz, Syrek, Depta, Surówka, Matejczyk, Topa, Galas, Ostrowski, Druzgała, Moskal, Majka