Pracowity weekend juniorów - HMK i eliminacje mistrzostw podokręgu

W sobotę juniorzy młodsi zagrają z LKS Śledziejowice w Halowych Mistrzostwach Krakowa pod balonem, natomiast w niedzielę dwie drużyny juniorów starszych na hali w Sułkowicach stoczą bój o awans do turnieju finałowego halowych mistrzostw myślenickiego podokręgu.

Sobotni mecz podopiecznych trenera Dawida Sudra pod balonem będzie ważny dla układu tabeli, więc Orłowcy muszą stanąć na wysokości zadania. Juniorów starszych pod wodzą trenera Marka Pajki za to nie czeka łatwe zadanie, gdyż futsal rządzi się swoimi prawami i każdy rywal może postawić trudne warunki. 

Orzeł II Myślenice rozpocznie rywalizację o godzinie 10:00, a w grupie ma między innymi I-ligową Gościbię Sułkowice, a do tego LKS Rudnik, Mogilany, Wicher Stróża i Iskrę Brzączowice. Biorąc pod uwagę fakt, że awansują dwie pierwsze drużyny, a gra się w pięcioosobowych składach, to każdy może być mocny i trudno powiedzieć czego się spodziewać. 

Pierwsza drużyna również ma kilka mocnych rywali w grupie, gdyż zagra z bezpośrednimi rywalami ligowymi - Stawem Polanka i Jordanem Zakliczyn, które wyprzedzają Orła o jeden punkt w lidze. Do tego dochodzi rewelacja krakowskiej I ligi Beskid Tokarnia, a także nieobliczalne Jawor Jawornik i Bronowianka Kraków. Trzymajcie kciuki za naszych!