U13: Młodzicy wygrywają w arcyważnym spotkaniu!

Młodzicy po trudnym początku sezonu w jego drugiej części pokazują orłowski pazur i inkasują kolejne ligowe punkty. Tym razem reprezentowani przez zawodników szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice młodzi Orłowcy wygrali 1:0 z Toporem Tenczyn, a to zwycięstwo niemal zapewniło im bezpieczne miejsce w ligowej tabeli.

Podopieczni Michała Cichonia dosłownie wywalczyli zwycięstwo w bardzo ważnym pojedynku na trudnym terenie w Tenczynie. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Orlowcow ale podobnie jak w pierwszym spotkaniu piłka jak zaczarowana, nie chciała wpaść do bramki. Futbolówka lądowała dwa razy na poprzeczce i trzy razy na słupku Topora.

Gospodarze tez mieli swoje okazje do zdobycia bramki, głównie po stałych fragmentach gry. Gdy wydawało się ze to nerwowe spotkanie ponownie zakończy się remisem, na 8 minut przed końcem piłkę ze skrzydła podał Kuchnia, futbolówkę przyjął Gracz i z woleja huknął w długi róg bramki dając biło-zielonym upragnione zwycięstwo! Orzeł ponownie wskakuje na 5 miejsce w ligowej tabeli. Przed mlodzikami jeszcze mecz u siebie z wiceliderem z Dobczyc i wyjazd do Niepołomic. Trzymamy kciuki!

Topór Tenczyn - Orzeł Myślenice 0:1 (0:0)
Bramka: Adam Gracz

ORZEŁ: Matoga - Pyrdoł, Ożóg, Gołąb, Bruzda, Kowalcze (kpt), Ciślik, Kuchnia, Gracz, z ławki wchodzili: Kurowski, Szilder, Żądło, Ranosz, Suder, Sułek, Osten-Sacken, Rapciak