U13: Efektowne wygrane młodzików z Rabą i Trójką

Po kapitalnym zwycięstwie nad Rabą Dobczyce młodzi Orłowcy podejmowali w środę w derbowym pojedynku Trójkę Myślenice. Biało-zieloni nie dali szans rywalom, będąc lepszym w każdym elemencie gry. Wynik otworzył Sawicki, dwa trafienia zanotował Pitak i raz do siatki trafił Ulman. Wcześniej, w ubiegły weekend, reprezentanci szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice wygrali 4:2 z Rabą Dobczyce po golach Pitaka, Fąfary, Ulmana i Płatka.

W meczu z Rabą już w pierwszej połowie było 4:0 dla podopiecznych trenera Michała Cichonia i co ciekawe identycznym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa potyczki z Trójką. W obydwóch przypadkach w drugiej połowie Orłowcy do siatki nie trafiali, a stracone gole w spotkaniu z Rabą były powodem rozluźnienia w samej końcówce.

Co do mini derbów miasta z Trójką Myślenice, to gola w pierwszej części gry mógł zdobyć jeszcze Lech ale po pięknym strzale z dystansu piłka trafiła w poprzeczkę. W drugiej połowie Orłowcy dalej przeważali, ale w sytuacjach podbramkowych brakowało szczęścia i zimnej krwi. Do siatki trafił co prawda Fąfara ale sędzia gola nie uznał z powodu minimalnego spalonego. Bliski hat-tricka był Pitak ale po pięknym strzale zza pola karnego piłka trafiła w poprzeczkę.

Orzeł Myślenice - Raba Dobczyce 4:2 (4:0)
Pitak, Fąfara, Ulman, Płatek

ORZEŁ: Cyrek Paweł - Stankiewicz, Lech, Cyrek K., Szlachetka, Płatek, Pitak, Fąfara, Sawicki, oraz Nowacki, Ulman, Banowski, Bylica, Litwora i Rutka

Orzeł Myślenice - Trójka Myślenice 4:0 (4:0)
Pitak 2, Ulman, Sawicki

ORZEŁ: Cyrek Paweł - Stankiewicz, Cyrek Kacper, Lech, Szlachetka, Płatek, Pitak, Fąfara (kpt), Nowacki oraz Rutka, Litwora, Ożóg, Bylica, Sawicki, Durek, Ulman, Banowski