U13: Charakterni młodzicy wygrywają rzutem na taśmę!

Młodzicy Orła Myślenice, których w rozgrywkach ligowych reprezentują zawodnicy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice sięgnęli po piąty komplet punktów z rzędu. Podopieczni trenera Michała Cichonia jak na razie wygrali wszystkie wiosenne mecze i przewodzą w ligowej tabeli. Tym razem w pokonanym polu zostawili Lubomir Wiśniowa, a ta sztuka nie przyszła jednak łatwo...

Biało-zieloni fatalnie rozpoczęli spotkanie, przegrywając już po 2 minutach 0:1. Następnie rzucili się do odrabiania strat ale brakowało skuteczności i zdecydowania w sytuacjach podbramkowych. Dopiero w samej końcówce pięknym i silnym strzałem popisał się Górka-Khafaga umieszczając piłkę w okienku bramki gości. Po przerwie kolejna piękna akcja popisali się Orlowcy i kolejny gol, filmowej urody był autorstwa Chmiela, który również zdjął pajęczynę z okienka bramki Lubomira.

Gdy Orłowcy kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku a kolejny gol wydawał się tylko kwestia czasu, nieoczekiwanie Lubomir doprowadził do wyrównania. Znowu ambitnie nasi młodzicy dążyli do wyrównania a na murawie toczyła się wyrównana walka. W ostatnich chwilach meczu w sytuacji sam na sam znalazł się Banowski i pewnie zdobył bramkę dając kolejne trzy punkty Orłowi. Było to piąte zwycięstwo z rzędu i Orlowcy w kompletem punktów prowadzą w ligowej tabeli.

Orzeł Myślenice - Lubomir Wiśniowa 3:2 (1:1)
Khafaga-Górka, Chmiel, Banowski

ORZEŁ: Kurowski, Szlachetka, Górka, Pyrdoł, Chmiel, Nowacki (kapitan), Rusek, Górka-Khafaga, Ciślik, Łapa, Banowski, Hankus, Rapciak, Przęczek, Sawicki.