Treningi naborowe w szkółce piłkarskiej Orliki Myślenice!

Szkółka piłkarska Orliki Myślenice zaprasza dzieci urodzone w latach 2013-2015 na treningi naborowe, podczas których dzieci mogą zapisać się do szeregów szkółki i rozpocząć swoją piłkarską przygodę! Wrześniowe treningi w soboty: 7 oraz 14 września o godz. 11:00.

Odbędą się one na obiektach Orła Myślenice przy ul. Burmistrza Andrzeja Marka 7 w Myślenicach. Dziecko można zgłosić na trening naborowy w szkółce Orliki Myślenice wypełniając formularz:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA TRENINGI NABOROWE

- Zapraszamy na treningi naborowe oraz do zapisów do szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice. Szkolimy dzieci w wieku od 5 do 12 lat, zapewniamy profesjonalną kadrę trenerską, nowoczesny sprzęt treningowy, autorski program oraz między innymi specjalistyczne treningi bramkarskie, szkolenie indywidualne, czy treningi motoryczne. W czasie ferii i wakacji organizujemy też wyjazdy na obozy, czy też półkolonie w Myślenicach. Dzieci trenując razem z nami mają niepowtarzalną okazję na poprawę swojej sprawności fizycznej, uczą się funkcjonować w grupie, a także rozwijają swoje umiejętności ucząc się przez zabawę i współzawodnictwo - trenerzy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice.