Trampkarze: Pewne zwycięstwo z Gościbią w Sułkowicach

Trampkarze odnieśli kolejne zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na wyjeździe Gościbię Sułkowice w stosunku 4:1 (1:1). Dwa gole w tym spotkaniu zdobył skuteczny Dominik Mika, natomiast po razie do siatki trafili Arkadiusz Brytan oraz Wiktor Grochal.

Podopieczni trenera Jacka Łętochy na prowadzenie wyszli w 22. minucie kiedy to doskonałe prostopadłe podanie Arkadiusza Brytana między obrońcami otworzyło drogę do bramki Dominikowi Mice, a ten w sytuacji sam na sam trafił do siatki. W ostatnich sekundach pierwszej połowy myśleniczanie przez moment zagapienia w defensywie stracili gola na wagę remisu.

Druga połowa zaczęła się za to od zdecydowanej przewagi Orłowców, którzy z minuty na minutę się rozkręcali, a trafione zmiany szybko przyniosły korzyści w postaci bramek. W 43. minucie na 2:1 podwyższył Wiktor Grochal, wykorzystując podanie Dominika Miki, a kilka minut później asystę Jakuba Pytlaka spożytkował Arkadiusz Brytan i Orłowcy odskoczyli na dwubramkowe prowadzenie.

W końcówce efektownym rajdem popisał się Kacper Sopiak, który minął dryblingiem kilku rywali po czym został podcięty w polu karnym, a sędziemu nie pozostało nic, tylko wskazać na jedenasty metr. Pewnym egzekutorem okazał się Dominik Mika, strzelając swojego drugiego gola w tym meczu i jednocześnie ustalając wynik zawodów na 4:1.

Gościbia Sułkowice - Orzeł Myślenice 1:4 (1:1)
34' ?? - Mika 22', 57', Grochal 43', Brytan 49'

Orzeł: Piotr Wincenciak (Krzysztof Baran) - Kacper Firek (Kacper Sopiak), Krzysztof Tomal, Piotr Hodurek, Mateusz Prokocki (c) (Daniel Maślerz) - Patryk Druzgala, Antoni Gładysz, Arkadiusz Brytan (Piotr Wierciak), Jakub Pytlak (Tomasz Bugajski) - Dominik Baran (Wiktor Grochal), Dominik Mika