Tomasz Góralik w sztabie szkoleniowym Wisły Kraków AMP Futbol!

Tomasz Góralik zakończył pracę w Orle Myślenice i przeniósł się do sztabu szkoleniowego Wisły Kraków AMP Futbol, z którą zdobył już wicemistrzostwo Polski! W Orle Myślenice pracował przez kilka lat jako trener przygotowania matorycznego oraz fizjoterapeuta. W imieniu zawodników i trenerów dziękujemy za poświęcony czas i włożone serce oraz gratulujemy zawodowego awansu!

W ostatnich latach Tomasz Góralik prowadził treningi przygotowania motorycznego głównie dla drużyny trampkarzy, ale też drużyny seniorów. W Orle współpracował z trenerami Kamilem Ostrowskim, Michałem Lechem, Markiem Pajką, Szymonem Burligą oraz Jakubem Burtanem. Często pomagał zawodnikom w powrocie do zdrowia po przebytych urazach, rehabilitacji i rekonwalescencji. W Orle przeprowadzał także testy FMS, polegające na ocenie funkcjonalnej orgamizmu zawodników.

- Dziękuję za czas spędzony w Orle Myślenice, będę dobrze wspominał te cztery lata i na pewno korzyści są tutaj obustronne - mówił Tomasz Góralik przyjmując podziękowanie od zarządu Orła za dotychczasową współpracę. - Nasze drogi nie rozchodzą się na zawsze i być może kiedyś będziemy mogli wspólnie pracować. Na ten moment dziękuję każdemu, z kim miałem przyjemność współpracować. Trenerom Kamilowi Ostrowskiemu, Michałowi Lechowi, Markowi Pajce oraz Kubie Burtanowi - od każdego mnóstwo się nauczyłem. Życzę Orłowi dużo sukcesów, zapału do pracy i nauki. Za zaufanie dziękuję również zarządowi, który dał mi szansę i możliwość pracy - dodał Tomasz Góralik.

W sztabie szkoleniowym Wisły Kraków AMP Futbol Tomasz Góralik jest fizjoterapeutą, a orócz tego terapeutą manualnym, współpracuje ze sztabem szkoleniowym. W swoim CV ma też taki fach jak instruktor siłowni, trener personalny i ekspert FMS. To pasjonat sportu oraz wpływu jego uprawiania na ciało. Z drużyną Wisły Kraków zdobył już wicemistrzostwo Polski w AMP Futbolu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!