Świetna informacja - dokończymy boisko treningowe z Budżetu Obywatelskiego!

Społeczność Orła Myślenice intensywnie zaangażowała się w zebranie jak największej ilości głosów w Budżecie Obywatelskim Gminy Myślenice, dzięki czemu projekt zgłoszony przez prezesa Edwarda Łapę zyskał rekordowe popracie i ze zdecydowaną przewagą wygrał głosowanie! Dziękujemy za każdy głos i nieocenioną pomoc w promocji naszego zadania.

Orzeł Myślenice dzięki zaangażowaniu zawodników, ich rodziców, całych rodzin, sympatyków i kibiców pozyskał 158 121 zł na dokończenie budowy sztucznej nawierzchni na boisku treningowym. Realizacja tej inwestycji będzie możliwa w 2020 roku, a nasz obiekt stanie się świetną areną do organizacji turniejów dla dzieci i młodzieży, których cykl planujemy rozpocząć już w okresie zimowym.

- Najważniejsze jest to, że choć głosować mogli tylko mieszkańcy okręgu nr 2 w Myślenicach, to wszyscy zawodnicy grup młodzieżowych zaangażowali się w zbieranie głosów. To pokazało naszą siłę i chęć do rozwoju naszego klubu. To budujący moment i cieszymy się, że boisko z Budżetu Obywatelskiego zostanie dokończone przez Gminę Myślenice w roku 2020. Dziękuję za wszystkie oddane głosy i okazane wsparcie. W najbliższym czasie spotkamy się z burmistrzem Jarosławem Szlachetką w celu ustalenia szczegółów dotyczących dokończenia sztucznej nawierzchni na tym boisku - komentuje Edward Łapa, prezes zarządu Orła Myślenice oraz wnioskodawca projektu o dokończenie sztucznego boiska na stadionie Orła Myślenice.

Orzeł Myślenice uzbierał łącznie 850 głosów w okręgu nr 2 w Myślenicach, co jest rekordowym wynikiem w dotychczasowej historii myślenickiego Budżetu Obywatelskiego. Inwestycja będzie realizowana przez Miasto i Gminę Myślenice.