Rezerwy przerwały serię, decydujący gol stracony w samej końcówce

Rezerwy Orła Myślenice niejako osłabione, ale też wzmocnione zawodnikami z pierwszej drużyny uległy w meczu wyjazdowym Sokołowi Borzęta 0:1 (0:0). Decydujący o ostatecznym wyniku gol padł w 87. minucie spotkania, a wcześniej Orłowcy nie wykorzystali kilku klarownych sytuacji.

Porażka z Sokołem Borzęta przerwała zatem serię podopiecznych trenera Bartłomieja Nawieśniaka, którzy inkasowali komplet punktów w pięciu ligowych meczach z rzędu. Szansę do rehabilitacji po sobotniej porażce gracze popularnej Cekawki będą mieć już za tydzień, kiedy to na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Zarabiu zmierzą się z Sępem Droginia.

Sokół Borzęta - Orzeł II Myślenice 1:0 (0:0)

ORZEŁ: Hęciński - Wygona, Łapa, Sałach, Sroka (46 Żądło) - Karpeta, Sabała, Pyzio, Święch (70 Olszowski), P.Łętocha - Kasperek (78 Nawieśniak)