Przekaż klubowi, a nie fiskusowi - Twój 1,5% podatku dla Orła Myślenice!

1,5% Twojego podatku na wsparcie rozwoju Orła Myślenice! Termin rozliczenia rocznego PIT zbliża się wielkimi krokami, nie pozwól, aby Twoje 1,5% wymknęło się i przekaż je na rozwój naszego klubu piłkarskiego! Każde wsparcie jest dla nas nieocenione! Jeśli nie wskażesz celu szczegółowego przy rozliczeniu PIT-a, fiskus zabierze Twoje 1,5% - zdecyduj o jego przekazaniu!

Zarząd LKS Orzeł Myślenice zwraca się z apelem do wszystkich sympatyków, zawodników oraz rodziców naszych zawodników o przekazanie 1,5% podatku z rozliczenia PIT za rok 2022 na pomoc naszemu klubowi. Wpłaty z tego tytułu chcemy przeznaczyć na dalszą poprawę infrastruktury stadionowej oraz sprzęt treningowy dla grup młodzieżowych.

Za zrozumienie naszych dziań i wsparcie finansowe w imieniu wszystkich zawodników Orła Myślenice i szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice serdecznie dziękujemy.

Za zarząd prezes Edward Łapa

Jak przekazać 1% podatku na potrzeby naszego klubu?

Fundacja "Młodzi Młodym"

Wypełniając PIT należy wpisać nazwę organizacji pożytku publicznego - Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym”
Jej numer KRS: 0000270261
oraz cel szczegółowy: LKS ORZEŁ MYŚLENICE 6600