Pomóż wybrać koszulkę treningową szkółki Orliki Myślenice

Za pomocą odpowiedniej reakcji na naszym fanpejdżu na Facebooku pomóż nam wybrać nowa koszulkę treningową szkółki Orliki Myślenice! Chcemy żeby mieli Państwo czynny udział w wyborze nowego stroju treningowego, dlatego zachęcamy do głosowania!

Głosowanie trwa do niedzieli 11.10.2020 do godziny 20:00. Spośród wszystkich głosujących wylosujemy osobę, która otrzyma zwycięską koszulkę w wybranym przez siebie rozmiarze.

Po dziesięciu latach zdecydowaliśmy na zmianę wizualną koszulek treningowych z dużym logiem Orlików. Teraz wszystkie grupy treningowe będą miały możliwość zakupu koszulek marki ZINA zaprojektowanych specjalnie dla nas przez projektanta, który przygotowywał między innymi koszulki meczowe ekstraklasowego Rakowa Częstochowa, czy Górnika Zabrze. Który projekt kolorystyczny podoba Ci się najbardziej? Zaznacz odpowiednią reakcję na Facebooku Orliki Myślenice!

Zagłosuj tutaj - Facebook ORLIKI MYŚLENICE 

We współpracy z firmą Zina stopniowo wymieniane będą też koszulki meczowe wszystkich drużyn. Grupy dziecięce będą miały również koszulki w pasy nawiązujący tożsamie do seniorów, juniorów starszych, juniorów młodszych i trampkarzy Orła Myślenice.

Przypominamy, że Orzeł Myślenice we współpracy ze szkółką Orliki Myślenice jest jedynym klubem, który szkoli dzieci i młodzież we wszystkich kategoriach wiekowych w Gminie Myślenice. Zapewniamy ciągłość szkolenia dzieci i młodzieży, a także uczestniczymy w lokalnych rozgrywkach ligowych i turniejach międzynarodowych.

Poniżej prezentujemy projekt koszulki meczowej, który będzie nawiązywał do koszulek drużyny seniorów: