Orzeł zwycięski w Wróblowicach!

Pierwszy komplet punktów w drugiej ligowej kolejce odnieśli zawodnicy Orła Myślenice, pokonując na wyjeździe Wróblowiankę Wróblowice 2:1 (0:1). Orłowcy przegrywali do przerwy, ale w drugiej połowie przejęli inicjatywę i dzięki bramkom Krzysztofa Zająca i Mariusza Kasperka wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali do końcowego gwizdka.

Po remisowej inauguracji podopieczni trenera Szymona Burligi chcieli wywalczyć pełną pulę w spotkaniu z Wróblowianką, choć zwłaszcza w pierwszej połowie zaprezentowali się nieco poniżej własnych oczekiwań. Po stracie gola w dość przypadkowych okolicznościach w 35. minucie, myśleniczanie musieli wziąć się za odrabianie strat i dzięki temu, że dobrze weszli w drugą połowę, zgarnęli ostatecznie swoje pierwsze trzy oczka.

Najpierw po akcji Marcina Sałacha do piłki dopadł Krzysztof Zając i huknął pod poprzeczkę, doprowadzając tym samym do remisu. Popularny Kijek miał też spory udział przy drugim golu, bowiem to on był faulowany w obrębie szesnastki, a rzut karny na bramkę zamienił Mariusz Kasperek, ustalając wynik zawodów na 2:1 dla drużyny Orła Myślenice.

Urazu jeszcze w pierwszej połowie nabawił się Michał Serafin, którego z konieczności zastąpić musiał Marcin Sałach. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Wróblowianka Wróblowice - Orzeł Myślenice 1:2 (1:0)
Sieprawski 35 - Zając 64, Kasperek 71 (k)

ORZEŁ: Obłaza - Żak, Mistarz, Kasprzyk, M.Serafin (28 Sałach) - Wyroba, Pyzio, Suder, Zając, Grochal (64 M.Górka) - Kasperek (85 Bodzioch)