Orzeł wygrywa z Dziecanovią

To już przedostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, które wystartują 19/20 sierpnia. Gracze Orła Myślenice zmierzyli się na wyjeździe z Dziecanovią Dziekanowice i wygrali z czołowym A-klasowcem 4:1 (2:0). Bramki zdobyli jeden z testowanych graczy oraz Krzysztof Pyzio, Krzysztof Zając i Paweł Dąbrowa.

Orłowcy stosunkowo szybko wyszli na prowadzenie, gdy po zespołowej akcji prawoskrzydłowy Orła przytomnie zachował się w sytuacji sam na sam i trafił do siatki. W końcówce pierwszej połowy prowadzenie podwyższył Krzysztof Pyzio, który dopełnił formalności i huknął z bliska nie do obrony.

Po przerwie na 3:1 podwyższył Krzysztof Zając płaskim strzałem z lewej strony. Dziecanovia w jednym z nielicznych ataków wywalczyła rzut rożny, po którym w zamieszaniu piłka trafiła na szesnasty metr, a tam grający trener Arkadiusz Wyroba nawinął jednego z graczy Orła i technicznym strzałem nie dał szans bramkarzowi. W końcówce po zespołowej akcji Krzysztofa Zająca z Pawłem Dąbrową ten drugi znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnie trafił do siatki, podsumowując swój znakomity występ równie efektowną bramką.