Noworoczne derby Myślenic - Orzeł bez iskry zdominowany przez Dalin

To było najgorsze przywitanie Nowego Roku od lat - Orzeł Myślenice został rozgromiony przez Dalin Myślenice aż 8:1 (3:0) w towarzyskim meczu noworocznym. Honorowego gola dla Orła zdobył Artur Mistarz z rzutu wolnego.

Orzeł Myślenice nie miał swojego dnia i choć z różnych przyczyn zabrakło kilku kluczowych zawodników, a młodzież nie zdołała przeciwstawić się graczom Dalinu, to wszyscy jesteśmy przekonani, że nasz zespół stać na zdecydowanie więcej. Przepraszamy kibiców za naszą postawę i liczymy na wsparcie w kolejnych meczach. W najbliższym czasie ruszą przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/22, szczegóły przedstawimy niebawem.

W noworocznych derbach zagrali: Marek Pajka - Mateusz Biela, Mateusz Mistarz, Jakub Moskal, Krzysztof Górka - Bartłomiej Gromala, Mateusz Suder, Kamil Depta, Kyryl Kyrylov, Kamil Topa - Artur Mistarz oraz Karol Obłaza, Jakub Opryszek, Danillo Pereira, Mariusz Kasperek, Błażej Braś, Sebastian Olesek.

Mecz noworoczny był również okazją do pożegnania Marka Pajki, długoletniego bramkarza Orła Myślenice, który po 15 sezonach w pierwszej drużynie, zdecydował zakończyć swoją piłkarską karierę. W barwach Orła zagrał 253 oficjalne mecze, strzelając 6 goli dla pierwszej drużyny Orła Myślenice, a także 36 meczów z 50 bramkami w rezerwach. Teraz ma skupić się na pracy szkoleniowej z juniorami Orła Myślenice, jego dotychczasowe występy podsumujemy jeszcze w osobnym artykule. Dziękujemy.