Memoriał im. Stacha Cichonia - zapisy na turniej piłkarski

Finał kolejnej edycji charytatywnego Memoriału im. Stacha Cichonia w Myślenicach odbędzie się w sobotę 5 lutego! Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Kuby Starzaka, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu! Zapraszamy do zapisów drużyn na turniej piłkarski - eliminacje odbędą się 22 oraz 29 stycznia w hali Sport Myślenice.

Organizację imprezy wspiera Urząd Miasta i Gminy Myślenice pod patronatem burmistrza Jarosława Szlachetki, a w ramach tegorocznego Memoriału im. Stacha Cichonia odbędą się oprócz turnieju piłkarskiego także Bieg Tropem Wilczym (5 marca), a także jeszcze w lutym w finałowym dniu Finały Turnieju Siatkówki, Zawody Strzeleckie na Strzelnicy w Myślenicach oraz Turnieje Badmintona. O kolejnych imprezach towarzyszących poinformujemy niebawem.

W finalnej części 5 lutego przewidziano loterie fantowe i licytacje gadżetów, z których całkowity dochód podobnie jak ze wsparcia od sponsorów przekazany zostanie na leczenie i późniejszą rehabilitację 18-letniego Kuby Starzaka.

Zapisy na turniej trwają do 15 stycznia na adres mailowy lksorzel@gmail.com

Bieżące informacje na naszym fanpage'u: Memoriał im. Stacha Cichonia

Szczegóły na plakacie: