Niezwykły wyczyn juniorów, dwa zwycięstwa w dziesięciu, hat-tricki Jamrozika i Sragi!

Podopieczni Dawida Sudera borykali się z problemami kadrowymi w ostatnich meczach juniorów starszych głównie z uwagi na to, że mecze kolidowały czy to z występami juniorów młodszych, czy też seniorów, w których kilku zawodników regularnie grywa. Mimo tego Orłowcy pokazali charakter w ostatnich dwóch spotkaniach i mogą się pochwalić nie lada wyczynem, gdyż w dwóch kolejnych meczach grali od początku do końca w dziesięciu i obydwa przekonująco wygrali.

Najpierw Orzeł Myślenice rozgromił u siebie rówieśników z Pcimianki Pcim aż 5:1 (2:0). Strzelanie rozpoczął Patryk Jamrozik, a jeszcze przed przerwą podwyższył Bartłomiej Mróz. W drugiej połowie najpierw hat-tricka skompletował popularny Buszu, dokładając dwa gole po indywidualnych akcjach, a następnie wynik spotkania ustalił Dominik Gatlik.

Następnie juniorzy starsi jechali do Kornatki na spotkanie z Rokitą, a równocześnie w Myślenicach trwał mecz seniorów z Pcimianką. Z uwagi na w kadrze juniorów nie znaleźli się Marcin Parszywka, Kamil Łysek, Mateusz Pajka, Patryk Jamrozik oraz Bartłomiej Ziółkowski, ale wsparci juniorami młodszymi Orłowcy znów nie dali szans rywalom i tak jak wspominaliśmy grając w dziesiątkę wygrali na wyjeździe 3:0. Wszystkie gole w drugiej połowie meczu zdobył Piotr Sraga. Tym samym popularny Borys skompletował klasycznego hat-tricka.

Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 5:1 (2:0)
Jamrozik 3, Mróz, Gatlik

Orzeł: Bylica - A.Salawa, Pajka, Pasternak, Wielgus - Kowal, Panuś, Mróz, Gatlik - Jamrozik

Rokita Kornatka - Orzeł Myślenice 0:3 (0:0)
Sraga 3

Orzeł: Bylica - Wielgus, Panek, Kowal, A.Salawa - Kania, Świerczyński, Panuś, Mróz - Sraga