Grzegorz Jamka zawodnikiem Orła Myślenice!

Oficjalny debiut w barwach Orła Myślenice ma już za sobą, ponieważ wystąpił w drugiej połowie pucharowego spotkania z Beskidem Tokarnia. Nowym zawodnikiem naszego klubu został Grzegorz Jamka, 27-letni obrońca, który wraca do treningów po rekonwalescencji spowodowanej kontuzją.

Popularny "Żamal" (nie mylić z Jamalem) rozpoczynał swoją przygodę w UKS Trójka Myślenice, by później trafić do grup młodzieżowych myślenickiego Dalinu. Po zakończeniu wieku juniorskiego reprezentował barwy takich klubów jak Halniak Zawada, Jordan Zakliczyn i Górki Myślenice. Swój ostatni mecz w barwach Górek zagrał jednak w październiku 2017 roku. Z pewnością po niespełna dwuletnim rozbracie z futbolem potrzebuje trochę czasu, by dojść do pełnej dyspozycji, jednak trzymamy kciuki za jak najlepszą formę fizyczną i zdrowotną oraz udane reprezentowanie Orła Myślenice!

Grzegorz Jamka rozpoczął przygotowania do bieżącego sezonu z drużyną Orła Myślenice, wystąpił w kilku meczach sparingowych, a także we wspomnianym już starciu ćwierćfinału okręgowego Pucharu Polski z Beskidem Tokarnia, który był tym samym jego oficjalnym debiutem.