Gmina Myślenice podpisze umowę z wykonawcą dokończenia boiska!

Mamy dobre wieści! Rozstrzygnięty został przetarg Miasta i Gminy Myślenice na realizację dokończenia boiska treningowego ze sztuczną nawierzchnią na obiekcie Orła Myślenice. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Myślenice, a aby zakończyć budowę kompleksowo do wymiarów boiska 40x60 metrów, dzięki decyzji burmistrza Jarosława Szlachetki brakujące środki zostaną dołożone z miejskiego budżetu.

Wykonawcą inwestycji będzie firma GRUMIX, która dobrze zna specyfikę tego przedsięwzięcia, bowiem wykonywała istniejącą część sztucznego boiska. Mamy nadzieję, że umowa zostanie niebawem podpisana, ale wykonawca przystąpi do wykonywania prac najprawdopodobniej na początku roku 2021. Termin realizacji inwestycji obejmuje czas do 31 maja 2021 roku.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe GRUMIX powstało w 2010 roku. Podstawowym zakresem działalności firmy są roboty ziemne, drogowe i usługi brukarskie. Firma zajmuje się również kompleksową realizacją obiektów sportowych w tym boisk wielofunkcyjnych ze nawierzchni syntetycznej, kortów tenisowych oraz montażem ogrodzeń i urządzeń sportowych.

Wraz z zawodnikami naszego klubu oraz wszystkimi, którzy poparli ten projekt w Budżecie Obywatelskim Gminy Myślenice cieszymy się, że następują kolejne kroki w stronę realizacji inwestycji. Dziękujemy burmistrzowi Jarosłowi Szlachetce za podjęte decyzje. Boisko jest ogólnodostępne dla mieszkańców i użytkowane niemal przez cały czas. Po zakończeniu projektu na boisku tych rozmiarów mecze ligowe będą mogli na nim rozgrywać młodzicy i młodsze kategorie wiekowe.