Finał barażu o V ligę - Orzeł Myślenice gra z Pogonią Kraków na wyjeździe!

Sobota, 15:00 stadion Pogoni Kraków przy ulicy Baczyńskiego 13 w Krakowie - Orzeł Myślenice zagra w finale baraży o V ligę. To historyczny moment dla naszego klubu, ale też najważniejszy mecz od lat! Zapraszamy do wsparcia naszej drużyny!

Orłowcy jako wicemistrz Klasy Okręgowej awansował do dwustopniowych baraży, gdzie w ubiegłą sobotę pokonał Zieleńczankę Zielonki na własnym stadionie 3:0 po golach Kiryla Kyrylova, Johna Echezony Ezeha oraz Jakuba Moskala. W najbliższą sobotę zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Kraków, która w swoim półfinale rozprawiła się z Brzeziną Osiek, wygrywając 4:1. To będzie trudne spotkanie, Orzeł mierzy się z bardzo wymagającym rywalem, dlatego tym bardziej potrzeba Waszego wsparcia!

TRANSMISJĘ Z MECZU NA ŻYWO MOŻNA ZOBACZYĆ NA KANALE MAŁOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ:

Zapraszamy na mecz!