Efektowne zwycięstwo z Wieliczanką

Dwa szybko zdobyte gole przez zawodników Orła Myślenice w starciu z Wieliczanką Wieliczka niejako ustawiły spotkanie, przez co podopieczni trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra mogli je kontrolować, aby w ostatecznym rozrachunku wygrać 4:1 (3:0).

W 12. minucie Krzysztof Pyzio wykończył zespołową akcję z ostatnim podaniem Kamila Lesińskiego i było 1:0, a w kolejnej akcji nieprzepisowo w obrębie szesnastki powstrzymywany był Mariusz Kasperek i Krzysztof Zająć z karnego podwyższył na 2:0. Gdy tuż przed przerwą po dośrodkowaniu Pawła Płonki do siatki trafiał Mateusz Mistarz raczej pewnym było, że Orzeł tej wygranej nie może wypuścić z rąk.

Orłowcy nie forsowali już tempa gry, a po zmianie stron najpierw honorowego gola zdobyli gospodarze, a w samej końcówce wynik na 4:1 ustalił Mariusz Kasperek. W kolejny weekend graczy Orła czeka trudne zadanie, gdyż podejmują na własnym obiekcie lidera i głównego pretendenta do mistrzostwa V ligi - Czarnych Staniąki.

Wieliczanka Wieliczka - Orzeł Myślenice 1:4 (0:3)
Pyzio 12, Zając 17, Mistarz 39, Kasperek 88

ORZEŁ: Obłaza - Żak (60 Dąbrowa), Mistarz (85 Maślak), Wyroba, Lesiński (65 Mikołajczyk) - Płonka, Sałach, Pyzio (70 Żądło) - M.Górka, Kasprek, Zając