Cekawka z remisem w meczu na szczycie

Spotkanie rezerw Orła Myślenice z Gościbią II Sułkowice było jednocześnie meczem na szczycie drugiej grupy B klasy. Orłowcy plasują się bowiem na drugim miejscu w ligowej tabeli, ustępując jedynie Kowalom z Sułkowic. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem choć obie ekipy miały swoje szanse na zwycięstwo.

W pierwszej połowie najpierw sytuację sam na sam z bramkarzem zmarnował Michał Lech, a później Hęciński świetnie obronił strzał z trzech metrów. Jeszcze przed przerwą minimalnie niecelnie lobował Łukasz Święch i wtedy mogło być 1:0. W drugiej odsłonie Orzeł nadal miał więcej z gry, ale marnował swoje okazje na potęgę.

Po wrzutce Łukasza Święcha głową strzelał Krzysztof Karpeta, ale wprost w bramkarza, a następnie kolejną okazję miał Łukasz Święch, jednak w znakomitej sytuacji nieczysto trafił w piłkę. Gościbia nie pozostała dłużna i stworzyła trzy okazje, jednak dobrze tego dnia dysponowany Jakub Hęciński nie dał się pokonać. Po stronie Orła swoich sił próbowali jeszcze Kamil Ostrowski i Michał Lech, ale kibice jednak nie zobaczyli w tym meczu żadnej bramki.

Orzeł II Myślenice - Gościbia II Sułkowice 0:0

ORZEŁ: Hęcinski - Wygona, Łapa, Ostrowski, Mróz (46. Płatek) - Karpeta, P.Łętocha, Święch,  R.Sroka (75. Olszowski), Kański (46. Wójtowicz) - Lech (80. Nowak)