Cekawka wraca na zwycięską ścieżkę

W ostatnich dwóch meczach rezerwy Orła Myślenice nie miały szerokiego pola manewru przy ustalaniu składu, gdyż trener miał do dyspozycji niemal gołe jedenastki. Cekawka najpierw uległa 1:2 w meczu z Stawem Polanka, a następnie wygrała aż 5:1 z rozpędzonym wiosną Sokołem Borzęta.

Mecz ze Stawem rozstrzygnął się w pierwszej połowie, na bramkę rywali co prawda odpowiedział pięknym golem Łukasz Święch, ale gospodarze znów wyszli na prowadzenie. Orzeł miał jeszcze mnóstwo sytuacji, ale sposobu na bramkarza z Polanki nie mogli znaleźć ani Michał Lech, ani ponownie Łukasz Święch, czy Piotr Łętocha. Mecz zakończył się więc porażką podopiecznych trenera Bartłomieja Nawieśniaka.

Więcej powodów do zadowolenia Orłowcy mieli w Winiarach w meczu z Sokołem Borzęta. Najpierw sytuację sam na sam pewnie wykończył Marek Pajka i było 1:0. Rywale wyrównali po kilku minutach, ale jeszcze przed przerwą bramki Dawida Łapy i Mariusza Kasperka spowodowały pewne prowadzenie Orła. Tuż po przerwie znów sam na sam skutecznym lobem wykończył Marek Pajka, a wynik w końcówce ustalił Mariusz Kasperek.

Staw Polanka - Orzeł Myślenice 1:2 (1:2)
Święch 22

ORZEŁ: Majda - Wygona, Mikołajczyk, Płatek, Marzec - Łętocha, Leśniak, Żądło, Święch - Lech, R.Sroka

Sokół Borzęta - Orzeł Myślenice 1:5 (1:3)
Pajka 12, 54, Łapa 27, Kasperek 44, 70

ORZEŁ: Majda - Wygona, Łapa, Dąbrowa, Górka - Lesiński, Święch (62 Dudzik), Mistarz, Kasperek, Kański - Pajka