Cekawka liderem, hat-trick Marka Pajki!

Ostatnio w efektownej wygranej Cekawki z Górkami II Myślenice główną rolę odegrał Rafał Kański strzelając trzy bramki, a w ubiegłą niedzielę pozazdrościł mu Marek Pajka, kompletując hat-trick w meczu z rezerwami Karpat Siepraw. Drugi zespół Orła Myślenice zainkasował trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu i przewodzi w ligowej tabeli B klasy. Orłowcy wygrali 6:1 (3:1).

Najpierw po dośrodkowaniu z kornera Piotra Sragi piłkę zgrał Marek Pajka, a z bliska do siatki trafił Artur Sroka, zdobywając swoją pierwszą bramkę po powrocie do gry w Orle Myślenice. Później co prawda z rzutu wolnego wyrównały Karpaty Siepraw, ale sprawę w swoje ręce wziął snajperski duet Marek Pajka - Rafał Kański.

Najpierw ten pierwszy pewnie wykorzystał rzut karny po faulu bramkarza na Przemysławie Leśniaku, a później po kolejnym strzale Marka Pajki odbita przez bramkarza piłka trafiła pod nogi Rafała Kańskiego i ten mocnym strzałem trafił na 3:1. Już w drugiej połowie Orłowcy marnowali sytuacje, ale przewaga nie podlegała dyskusji i kwestią czasu było kiedy po raz kolejny pokonają bramkarza Karpat. Impas przełamał Rafał Kański technicznym strzałem nad murem z rzutu wolnego, a wynik ustalił Marek Pajka strzelając dwa gole w ostatnich kilku minutach. Najpierw dobił strzał Rafała Kańskiego, a za chwilę trafił głową po wrzucie z autu Bartłomieja Nawieśniaka, kompletując hat-tricka.

Rezerwy Orła Myślenice kolejny mecz zagrają już jutro, a tym razem zadanie będzie znacznie trudniejsze, bo zmierzy się z pierwszą drużyną Karpat Siepraw w IV rundzie Pucharu Polski. Początek spotkania we wtorek 25 września o 16:45 w Sieprawiu.

Orzeł II Myślenice - Karpaty II Siepraw 6:1 (3:1)
A.Sroka 18, Pajka 27, 81, 89, Kański 33, 60

ORZEŁ: Majda - Wygona (65 Jamróz), Sroka, Mikołajczyk, Płatek (61 Cięciel) - Sraga, Mróz (54 Lesiński), Leśniak, Kański, Marzec (77 Nawieśniak) - Pajka