Bartosz Matoga z kolejnym powołaniem do reprezentacji Polski!

Wychowanek szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice oraz Orła Myślenice Bartosz Matoga otrzymał kolejne powołanie do reprezentacji Polski. Bramkarz strzegący na co dzień bramki drużyny Zagłębia Lubin grającej w Centralnej Lidze Juniorów do lat 18 wyjedzie na zgrupowanie i turniej kwalifikacyjny UEFA.

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Przemysław Małecki ogłosił przedwczoraj listę zawodników powołanych na zgrupowanie oraz turniej kwalifikacyjny UEFA. Odbędzie się on w dniach 25 października – 1 listopada, a biało-czerwoni zmierzą się z Finlandią (25.10, 13:00, Ząbki), Luksemburgiem (28.10, 13:00, Ząbki) oraz Francją (31.10, 13:00, Legionowo). 


Bartosz Matoga, który niedawno chociażby wraz z trenerem Markiem Pajką prowadził trening bramkarski dla najmłodszych adeptów szkółki bramkarskiej Orlików (na zdjęciu do artykułu), będzie reprezentował Polskę wraz z rówieśnikami powołanymi z takich klubów jak nie tylko Lech Poznań, Legia Warszawa, Cracovia, czy Korona Kielce, ale też Manchester United, SSC Napoli, czy AS Roma.

Trzymamy kciuki i życzymy jak najlepszych występów!