90'

Administrator Admin

22.09.2019

21.09.19 LKS Jawiszowice-Dalin Myślenice 2:5

Bramki: 1-0 Korczyk A, 1-1 Wojtan, 1-2 Górecki M, 2-2 Pitry P, 2-3 Górecki M, 2-4 Kałat, 2-5 Kałat

Zawodnikie meczu -Adrian Kozieł

LKS Jawiszowice przegrał na swoim boisku z Dalinem Myślenice 2:5.

W 4. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Kabara zagrał długą piłkę na Korczyka. Ten przyjął ją piętą i uderzył z 20 metrów n a dalszy róg. W 8. minucie w polu karnym faulowany był Górecki. Sędzia zarządził rzut karny. Kałat nie znalazł sposobu na Kozieła.

W 25. minucie Górecki wrzucił futbolówkę w szesnastkę. Wybili ją obrońcy. Doszedł jednak do niej Wojtan i uderzył precyzyjnie na bramkę. W 40. minucie Pitry dotknął piłkę ręką w szesnastce. Tym razem goście wykorzystali jedenastkę. Trafił Górecki. Winowajca zrewanzował się w 47. minucie po rzucie wolnym Hałata w zamieszaniu podbramkowym przyjął piłkę, a później skierował ją do siatki.

W kolejnej fazie meczu strzelali już tylko przyjezdni. W 55. minucie Dalin przeprowadził szybką kontrę. Wojtan zagrał do niepilnowano Góreckiego, który nie pomylił się w sytuacji jedem na jeden z bramkarzem. W 68. minucie sprytnie rzut wolny wykonał Kawula. Piłka przeszła pomiędzy obrońcami i dotarła do Kałata. Ten wpisał się na listę strzelców. W 90. minucie był trzeci rzut karny dla prtzyjezdnych. Tym rzem faulował Kozieł. Precyzyjnym wykonawcą okazał się Kałat.

Składy:
LKS Jawiszowice:Kozieł, Kabara, Pitry (77. Kocoń), Bednarczyk (46. Malina), M. Płonka, Nagi, Jurczak (63. Pyrlik), Herman (72. D. Płonka), Hałat, Szymonik, Korczyk (90. Ochman). Trener: Jarosław Płonka.

Dalin Myślenice:Szymala, Tokarz, Przetocki, Senderski, Biel, Kawula, Wojtan, Kałat (68. Burkat), Łyduch (89. Moskal), J. Górecki, M. Górecki. (77. Rak).