Autor:

Administrator Admin

Utworzono:

13.09.2019

LKS Jawiszowice przegrał w Jaśkowicach z Wiślanami 1:2. Drugiego gola stracił w ostatniej minucie z rzutu karnego.

W 23. minucie dobry strzał zza 16 metrów oddał Żaba. Udanie interweniował Kozieł. Skutecznie bronił również Cabaj. Po indywidualnej akcji próbował do pokonać Korczyk. W 31. minucie przed szansą stanął Pitry. Przeciął wrzutkę z rzutu rożnego Nagi. Być może padła by bramka, ale obrońcy wybili piłkę.

W 49. minucie Bednarczyk zagrał na bok do Korczyka. Ten skierował się do środka, minął dwóch obrońców i skierował futbolówkę w samo okienko. Dwie minuty później gospodarze wyrównali. Z prawego skrzydła zagrał Bienias. Do futbolówki doszedł Wcisło. Gola zdobył Krasuski. W doliczonym czasie gry sędzia odgwizdał rzut karny. Przyjezdni mieli do tej decyzji sporo uwag. Trzy punkty Wiślanom zapewnił Czarnecki.

Piątek 13 września Wiślanie Jaśkowice – LKS Jawiszowice 2:1 (0:0)
Bramki:0:1 Korczyk (49.), 1:1 Krasuski (51.), 2:1 Czarnecki rzut karny (90+)

Składy:
Wiślanie Jaśkowice:Cabaj, Żaba (61. M. Morawski), Krasuski , Bienias, P. Morawski, Kotwica, Wcisło, Czarnecki, Kuliszewski, Szcząber (61. Kołton), Lampart.

LKS Jawiszowice:Kozieł, Tworek, Kabara, Pitry, M. Płonka, Bednarczyk, Herman (70. Pyrlik), Szymonik (72. Kocoń), Hałat, Korczyk (90+ czerwona za dwie żółte), Nagi. Trener: Jarosław Płonka.