Widzów: Sędziowie: Dawid Marcisz

kurek

22.09.2014

Sport Podhale - Hokej, Piłka nożna, Unihokej, Nowy Targ, Zakopane

Nie było to piękne widowisko. Przede wszystkim liczyły się punkty i dlatego nikt nie odpuszczał, nie odstawiał nogi. Dużo gwizdków sędziów i żółte kartki w pierwszej połowie. Gospodarze na przerwę schodzili z jednobramkowa zaliczką. Wykorzystali karnego. Ponadto w tej części gry okazji było jak na lekarstwo. Za to w drugiej było ciekawie. Łapsze atakowały, uważając, że najlepszą obroną jest właśnie atak. Z kolei akcje ofensywne gości załamywały się na 30 –metrze.

Momenty były
19 GOL! 1:0 – Stanek faulowany w polu karnym przez bramkarza, Jandura wykorzystuje „jedenastkę”.
55 – zgranie J. Bogaczyka na głowę Brzyżka, łapie bramkarz.
78 GOL! 2:0 – składna akcja gospodarzy. Rajd Szewczyka, podanie do J. Bogaczyka, a ten do Tymka, który trafił w krótki róg bramki.
88 GOL! 2:1 – N. Gacek z narożnika pola karnego pociągnął po długim rogu i golkiper gospodarzy był bezradny.
89 GOL! 3:1 – odpowiedź gospodarzy błyskawiczna. Prostopadle podanie Szewczyka do Jandury, a ten w sytuacji sam na sam trafił w krótki róg bramki.