Niwa Łomazy
Niwa Łomazy

Maciej Sawicki

04.10.2014

W dniu 28.09.2014r o godzinie 13 na stadionie w Dębowej Kłodzie nasza drużyna zmierzyła się z juniorami Niwy Łomazy. Mecz zakończył się zwycięstwem Niwy 2-1, choć nasi juniorzy po pierwszej połowie prowadzili 1-0 po bramce Kacpra Saby

Dąb Dębowa Kłoda - Niwa Łomazy 1:2

Pierwsza cześć spotkania była dosyć wyrównanym widowiskiem. Bramka padła po wznowieniu gry przez naszego bramkarza. Daleki wykop przedłużył głową Dominik Marczyk, do piłki dopadł Kacper Saba i silnym strzałem pokonał bramkarza gości.

W drugiej połowie zauważalna była przewaga gości, którzy chcieli odrobić stratę. Pierwsza bramka padła po rzucie wolnym. Silnie uderzoną piłkę odbił nasz bramkarz, lecz dobitki już nie udało mu się obronić. Druga bramka padła 10 min później, kiedy to napastnik Niwy otrzymał prostopadłą piłkę. Zawodnik zachował zimną krew i uderzając piłkę w dolny róg bramki nie dał szans naszemu bramkarzowi.