Janusz Pietrasik Trener
Marcin Bilski Kierownik drużyny

Jacek Tuzinek

06.09.2017

Zaległy mecz I kolejki z Energią Kozienice rozegrali podopieczni Janusza Pietrasika. Młodzik 2006 odniósł kolejne zwycięstwo. Pierwsza połowa była tzw. „badaniem” przeciwnika i zakończyła się wynikiem 0:0, w drugiej połowie nasi zawodnicy ruszyli do ataków i na efekty długo nie trzeba było czekać. Bramki strzelili Oliwier Wojciechowski – dwie oraz Dawid „Zezi” Kucharczyk oraz Bartek „Sowa” Sowiźrał. Mecz zakończył się 4:0 – trener dał pograć dzisiaj wielu zawodnikom. Brawa dla rodziców i zawodników, że mimo niedogodnej pory rozgrywania meczu frekwencja dopisała.

Spotkania naszej drużyny wzbudzają wielkie zainteresowanie, a na trybunach można zobaczyć trenerów innych drużyn :)

Janusz Pietrasiak: Od początku powtarzałem chłopakom, że powinni się bawić piłką, dlatego grają tak ofensywnie. Nie boją się strzelać, co przekłada się na liczbę bramek. oni już teraz bardzo dużo potrafią, świetnie czytają grę, ale jeszcze dużo pracy przed nami.