Staw Polanka Goście

90'

Sajmon

25.04.2017

Niedziela 23 Kwietnia, Cisy podejmowały na „własnym” boisku zespół Staw Polanka. Było to mecz w ramach trzeciej kolejki rundy wiosennej. Zespół z Harbutowic podrażniony stratą punktów w poprzedniej kolejce, chciał wygrać i zdobyć ważne 3 punkty, jakże potrzebne naszej drużynie.

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy w tym spotkaniu. Pierwsze 10 minut należało do drużyny gości którzy odważnie atakowali bramkę Cisów. Jednak nie byli w stanie pokonać Kuchty. Mecz się wyrównał, dużo walki w środku boiska, które nie pozwalało na dokładną grę piłką. Obie drużyny próbowały zdobyć bramkę, jednak strzały nie znajdowały drogi do siatki, bądź świetnie spisywali się bramkarze. Na 5 minut przed końcem pierwszej połowy Golonka zostaje sfaulowany w polu karnym. Sędzia wskazuje na „wapno”. Bednarczyk podchodzi do piłki i pewnym strzałem nie daje szans bramkarzowi gości. Do przerwy 1:0 dla Cisów.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków drużyny gości którzy chcieli za wszelką cenę odwrócić losy meczu. Cisy po rak kolejny „zostały w szatni”. Nie potrafiły utrzymać się przy piłce i rozegrać w środku pola. Najpierw w 55 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony boiska zamknął napastnik Polanki i zrobił się remis. Kilka minut później niemal kopia poprzedniej akcji i zespół gości wychodzi na prowadzenie 1:2. Nasz zespół chcąc odrobić straty, zaczął grać ofensywnie, zbyt ofensywnie czego skutkiem były dwie kontry Stawu które zakończyły się bramkami. Wynik końcowy 1:4 dla drużyny z Polanki. Cisy po raz drugi z rzędu tracą punkty.

W następnej kolejce nasz zespół uda się do ligowego rywala zza miedzy. Mecz z Jaworem Jawornik, zespołem ze środka tabeli Myślenickiej B-klasy.

Skład: Kuchta G., Sroka K., Dzidek D., Chodnik D., Janeczek A., Moskal M., Kuchta M., Święch D., Knapik D., Bednarczyk S., Golonka K., rez.: Profic A., Sysło T., Irzyk S., Klus M., Biela D.,