Podgórze Kraków Goście

90'

Adrian Pater

20.06.2016

W swoim ostatnim meczu sezonu 2015/16 drużyna Podgórza zremisowała 3:3 ze Świtem Krzeszowice. Podopieczni Grzegorza Patera trzykrotnie wychodzili na prowadzenie w tym spotkaniu, ale za każdym razem gospodarze zdołali odrobić straty, dzięki czemu obie ekipy podzieliły się punktami.

Pierwszy gol padł w 21 minucie, kiedy do siatki po raz drugi w tym sezonie trafił Michał Pitala. Przed przerwą, w 34 minucie wyrównał najlepszy strzelec zespołu rywali, Dominik Dąbek.

W drugiej części meczu padły aż cztery gole. Najpierw w 55 minucie swój zespół na prowadzenie wyprowadził Adrian Bańka, ale już po pięciu minutach znów mieliśmy remis dzięki kolejnej bramce Dąbka. W 78 minucie pięknym strzałem popisał się Przemysław Polny, który wcześniej minął dwóch rywali i huknął nie do obrony. Niestety po zaledwie czterech minutach do remisu doprowadził Przemysław Pałka i taki rezultat utrzymał się do końca spotkania.

Oba zespoły zakończyły zmagania w dolnych rejonach tabeli. Świt na miejscu 12 z 25 punktami, a Podgórze tuż nad swoim rywalem z 26 oczkami na koncie.