Krzysztof Lizińczyk Trener
Wojciech Krzyżaniak Kierownik drużyny

Wojciech Krzyżaniak

12.03.2016

W swoim pierwszym meczu w I Lidze Wojewódzkiej SEMP II na własnym boisku pokonał mocną ekipę Pogoni Siedlce 5:3 To był bardzo dobry mecz naszej drużyny. Zwłaszcza w pierwszej połowie, w której zawodnicy wręcz modelowo realizowali założenia taktyczne trenera, trzymali pozycję i znakomicie się asekurowali. Pierwszą bramkę, po indywidualnej akcji zdobył Patryk Kędziora, który zresztą napsół obronie Pogoni w pierwszej połowie sporo krwi. Zresztą nie tylko on. Świetnie skrzydłem atakował Konrad Owerczuk, i wyśmienicie z drugiej strony grał Miłosz Lubasiński. W środku pola w destrukcji spisał się Kuba Perkowski. Do udanych może zaliczyć swój debiut w barwach SEMPa Kacper Miriuk. Zresztą to był po prostu dobry mecz. A jego zawodnikiem został - nie tylko zdaniem trenera, ale również kibiców i zawodników - Oliwier Klorek, który kierował obroną, rozgrywał piłkę, i zdobył z rzutu wolnego bramkę, o jakich w telewizji mówią z ekstazą "stadiony świata". W istocie, to była ozdoba tego meczu, i dlatego znajdziecie ją na końcu filmu. Na ujęciu nagranym przez Kacpra Tobiasza, usłyszycie jakie bramka zrobiła wrażenie na naszej ławce. Ale udało się również nagrać tę bramkę z innego kąta, dzięki czemu widać jak precyzyjne było to uderzenie. Bramki dla SEMP II zdobyli:Kędziora, Pachuta, Klorek, Zborowski i Owerczuk Pierwsze koty za płoty. Liga rozpoczęła się dobrze. I oby tak dalej.