Jakub Pawłowski Trener
Gałaj Mariusz Trener

Administrator

05.06.2016

Zwycięski remis 1:1 zanotowała Pogoń Zduńska Wola w Łodzi w meczu ostatniej kolejki II Ligi wojewódzkiej Trampkarz C2 z drużyną Startu Łódź.Rezultat taki dawał mam zwycięstwo w Lidze w mijającym sezonie 2015/2016. Awans do pierwszej Ligi zapewnilismy sobie już w poprzedniej kolejce.

Przebieg meczu:

- 15min - lekka przewaga Pogoni jednak nie potrafimy stworzyć sobie klarownej sytuacji bramkowej.

- 19min - bardzo groźna sytuacja Startu w sytuacji sam na sam z napastnikiem gospodarzy górą jednak Gracjan Karasiński

- 21min - pierwsza bramkowa akcja Pogoni dosrodkowanie z prawej strony Kamila Cieslaka jednak Mateusz Grobelny z najbliższej odległosci nie trafia piłki głową

- 26min - kara 5 minut dla Kamila Cieslaka za dyskusje z sędzią

- 33min - strata piłki w srodkowej strefie boiska groźna akcja gospodarzy zakończona na nasze szczęscie niecelnym strzałem.

- 37min - moment dekoncentracji naszego zespołu wykorzystuje Start piękne podanie wzdłuż boiska i napastnik gospodarzy strąca piłkę w kierunku bramki i przegrywamy 1:0

- 40min - pięciominutowa kara dla zawodnika Startu

- 52min - Maciej Owczarek faulowany w polu karnym sędzia nie dyktuje jednak rzutu karnego.

- 55min - zagranie ręką zawodnika Startu tuż przed linią pola karnego rzut wolny Wiktor Strzeszewski silnym strzałem po ziemi umieszcza piłkę w bramce Startu 1:1

- 62min - kolejne kary minutowe najpierw dla gospodarzy z za chwilę dla Daniela Pluskwy za faul taktyczny

- 65min - zawodnik gospodarzy który otrzymał chwilę wczesniej karę minutową otrzymuje czerwoną kartkę i Start musi dokończyć mecz w dziesiątkę

- 67min - swietne prostopadłe podanie Daniela Pluskwy do Igora Szczepaniaka ,którego strzał broni jednak bramkarz Startu

-68min - w doskonałej sytuacji bramkowej znajduje się Sebastian Przesmycki bramki jednak nie ma

-69min - ponownie Sebastian sam na sam górą jednak ponownie bramkarz gospodarzy

-70+2min -KONIEC MECZU MAMY MISTRZA !!!