Gałaj Mariusz Trener
Pawłowski Sylwester Kierownik drużyny

Administrator

26.05.2016

Zwycięstwem Pogoni Zduńska Wola 4:0 zakończył się rozegrany wczoraj na naszym boisku mecz z trzecią w tabeli Andrespolią Wisniowa Góra. Wygraną tą przypieczętowalismy awans do I Ligi Wojewódzkiej C1 .

Przebieg meczu:

-15min - nerwowe pierwsze minuty i to Andrespolia stwarza groźną akcję zakończoną strzałem na naszą bramkę

-20min - wychodzący na czystą pozycję Maciej Owczarek faulowany tuż przed polem karnym za co obrońca otrzymuje karę 5 minut.Pięknie rozegrany rzut wolny Kuba Pawłowski podaje do Wiktora Strzeszewskiego , który silnym strzałem umieszcza piłkę w bramce gosci

-23min - kolejna groźna akcja strzał Maćka Owczarka mija jednak bramkę rywali

-27min - rzut wolny po błędzie bramkarz Andrespolii, który wychodzi z piłką poza pole karne.Kuba Pawłowski strzela jednak tuż nad bramką.

-30min- czerwona kartka dla jednego z graczy Andrespolii za dyskusje z sędzią

-35min - koniec pierwszej połowy prowadzimy 1:0

-40min - znów nerwowy początek pomimo przewagi jednego zawodnika oddajemy inicjatywę przeciwnikowi, który przeprowadza dwie groźne akcje

-43min - prostopadłe podanie Kuby Pawłowskiego do Szymona Dudka ten jednak strzela obok bramki

-44min- piękna dwójkowa akcja Macieja Owczarka i Kamila Cieslaka zakończona strzałem Kamila, piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki mamy 2:0

-47min- Kuba Pawłowski decyduje się na solową akcje mija kilku rywali, wpada w pole karne gdzie jest faulowany.Do rzutu karnego podchodzi tradycyjnie Wiktor Strzeszewski, strzela bramkarz broni jednak wobec dobitki Wiktora jest już bezradny 3:0

-58min- kolejna ładna akcja Maciek Owczarek strąca piłkę głową na czystą pozycję do Olka Gustawa, który lobuje bramkarza i jest 4:0

-70min- KONIEC MECZU !!! OGROMNA RADOŚĆ !!! MAMY AWANS !!! BRAWO DRUŻYNA !!! BRAWO TRENER !!!