Piotrkovia Piotrków Trybunalski Gospodarze

Gałaj Mariusz Trener
Pawłowski Sylwester Kierownik drużyny

Administrator

10.04.2016

W drugiej kolejce II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy młodszych rocznik 2002 nasza drużyna zmierzyła się dziś z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.Od początku meczu zaczęła zarysowywać się przewaga Pogoni.Jednak pomimo kilku dogodnych sytuacji , piłka nie chce wpaść do bramki przeciwnika. Dopiero w 10 minucie po przechwycie z lewej strony boiska nasi zawodnicy wymieniają kilka doskonałych podań i piłka trafia w końcu pod nogi Szymona Dudka ,który umieszcza ją w bramce Piotrcovii. Do końca pierwszej połowy gramy z dużym animuszem,stwarzamy sytuacje , jednak nadal zawodzi skuteczność i na przerwę schodzimy prowadząc ''tylko''1:0. W drugiej częsci od początku to przeciwnik zaczyna groźnie atakować i kilkukrotnie zagraża naszej bramce ,w której jednak doskonale spisuje się Gracjan Karasiński ratując nas od utraty gola. W 63 minucie kiedy wydaje się ,że bramka dla Piotrcovii jest tylko kwestią czasu wykorzystujemy zamieszanie w polu karnym gospodarzy i gola z podania Maćka Owczarka strzałem z lewej nogi zdobywa Kuba Pawłowski. Bramka ta pozwala nam uspokoić grę i oddalić niebezpieczeństwo od naszego pola karnego . Wreszcie w 70 minucie na strzał z narożnika pola karnego decyduje się wprowadzony kilka minut wcześniej Adam Rybak i ustala wynik spotkania na 3:0.