AP ŻYRARDOWIANKA 2005 Goście

60'

Szymon Wójcik

22.09.2015

Dnia 12.09 odbył się mecz ligowy, w którym AP OSIR Żyrardów pokonała Orła Baniochę 7:1. Bramki strzelili: Kaczur 2, Milewski 2, M. Tilzen, K. Tilzen, Wiśniewski

Skład AP OSIR Żyrardów:
Wielogórski, Pawliński, Wójcik, Wiśniewski, Gacki, Klimiuk, Obłąkowski, M. Tilzen, K. Tilzen, Kaczur, Dębski, Milewski, Nesler. pod opieką trenera Piotra Wójcika.

Początek meczu nie należał do nas, już po minucie gry goście mięli pierwszą okazję i oddali niecelny strzał na bramkę. Chłopcy szybko wzięli się w garść i już w 5 minucie objęliśmy prowadzenie po strzale Kaczura. Gra toczyła się pod nasze dyktando i w 7 minucie na 2:0 podwyższa wynik Wiśniewski. Od tego momentu chłopcy poczuli lekkie rozluźnienie i goście przeprowadzili kilka groźnych ataków. W 24 minucie składną akcję wyprowadziło dwóch naszych debiutantów tego sezonu Dębski i Milewski, który z 3 metra zamienia to na bramkę i mamy już 3:0. Nadal ustalamy reguły gry, ale błędy też się nam zdarzają. W 32 minucie kolejny błąd popełnia obrona gospodarzy i pięknym strzałem z dystansu popisuje się M. Tilzen i podwyższa wynik na 4:0. AP Żyrardów mocno przycisnęło rywali. Wójcik oddaje strzał z dystansu, ale piłka mija o milimetry poprzeczkę. W 39 minucie Kaczurowi udaję się pokonać bramkarza gości po raz drugi i mamy 5:0. Chcąc podwyższyć wynik Akademia odkryła się, co skutkuje utratą bramki w 44 minucie na 5:1. To jednak nie podcina skrzydeł naszym Orłom - dalej atakują. Opłaciło się i w 53 minucie bramkę strzela K. Tilzen, a w 58 minucie M. Milewski. Mecz kończy się 7:1 dla AP OSIRu. Pierwsze punkty w tym sezonie już zdobyte. CZEKAMY NA NASTĘPNE !!! POWODZENIA !!!